• דיקור אוזן להרזיה
    שיטה מעולם הרפואה המשלימה

דיקור אוזן להרזיה


דיקור אוזן הוא שיטה מעולם הרפואה המשלימה והיא מבוססת על טיפול בגוף דרך אפרכסת האוזן. השיטה פותחה על-ידי מדקר סיני-צרפתי והיא מבוססת על הרפואה האלטרנטיבית של הדיקור שמקורה בסין העתיקה. משום שאפרכסת האוזן היא האיבר הראשון המתפתח בגוף האדם בהיותו עובר, היא קשורה קשר הדוק למערכת העצבית. היתרון המשמעותי של דיקור אוזניים הוא היכולת שלו לטפל במגוון בעיות המורידות משמעותית את איכות החיים של אלו הסובלים מהן.

בין השאר דיקור אוזן עוזר בתהליכי הרזיה, הורדה במשקל ואף גמילה מסוכרים ופחמימות. דיקור אוזן למטרת הרזיה הינו טיפול משלים ויכול להתבצע במקביל לשיטות טיפול אחרות, אלטרנטיביות או קונבנציונליות. אבל איך בעצם זה קורה?
 

כך מתבצע התהליך של דיקור אוזן לתהליכי הרזיה

אנשים רבים חולמים על הורדה במשקל ומנסים שיטות רבות על-מנת להגשים את החלום, לרוב ללא הצלחה משמעותית לאורך זמן. דיקור אוזניים מסייע לתהליך הרזיה משום שדקירה עדינה של אפרכסת האוזן במחט דקה וקצרה שולחת אותות למערכת העצבית של כל איבר בנפרד. הדיקור מתבצע לאחר שהמדקר מאבחן את הבעיה ממנה סובל המטופל, למשל אתגרים בכל הקשור לנושא של גמילה מסוכרים ופחמימות. באמצעות מיפוי של אזור האפרכסת מחליט המדקר לאילו איברים לשלוח מסרים עצביים דרך האוזן.
 

השילוב האידיאלי בין גוף לנפש

דיקור אוזניים מתאים עבור אנשים החולמים על הרזיה וזאת בין אם הרקע להשמנה שלהם הוא רגשי ובין אם הוא פיזי. שינויים הורמונליים, אכילה רגשית, מטבוליזם נמוך – כל אלו יכולים לעכב תהליכי הרזיה אך מדקר אוזניים מקצועי יודע לאבחן את שורש הבעיה ולטפל בה, כמו גם בנושאים כמו גמילה מסוכרים ופחמימות, במטרה להוריד במשקל ולחיות אורח חיים בריא יותר.

ליאת טלבי - תזונאית ונטורופתית N.D

צרו קשר

הצהרת נגישות